Обережно «совок»!!! :: piket.helsinki.org.ua
У зв’язку з природнім характером свободи зібрань і її тісним зв’язком з демократією, необхідні переконливі та безспірні причини для виправдання втручання в це право”
Європейський Суд з прав людини

Обережно «совок»!!!

13.05.2014
джерело: www.ucipr.org.ua

Командою УНЦПД було виявлено особливо небезпечний вірус, який поширюється містами Львівської області!

Органи місцевого самоврядування цієї західної області не соромлячись повідомляють про свою готовність застосовувати радянське законодавство для охорони свободи мирних зібрань.
УНЦПД надіслав до ряду міських рад запити на інформацію щодо застосування порядку про проведення мирних зібрань. На минулому тижні ми отримали відповідь від Моршинської міської ради, яка у своїй роботі при розгляді повідомлень про проведення мирних зібрань керується Указом Президії Верховної Ради СРСР.
Та як виявилося це не одиночний випадок. Таку ж відповідь ми отримали від міського голови м. Самбір.Але найбільше порадувала відповідь Ігора Шульги, міського голови м. Глиняни. Ігор Зіновійович дуже гармонійно в текст ст. 39 Конституції України додав термін 10 діб: «Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно не пізніше 10 днів сповіщаються органи місцевого самоврядування про особливості форм мирних зібрань, їх масовості, місця та часу проведення».

Особливий дозвільний режим запровадили у місті Сокаль. Міська рада перебирає функцію суду і визначає пріоритетність мирних зібрань. Коментувати не буду – читайте і насолоджуйтеся).Право громадян на свободу мирних зібрань в Україні гарантується та захищене державою, яка зобов’язана забезпечити його ефективну реалізацію.
Здійснення цього права не підлягає жодним обмеженням, крім установлених законом в інтересах національної безпеки та громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей.
Обмежувати свободу мирних зібрань за допомогою радянського законодавча на 24 році незалежності України критично небезпечно!

Анастасія Шимчук

 

Порекомендувати в інтернеті
Поставити посилання у соцмережі