Видання. Журналістська діяльність під час мирних зібрань: практичний порадник. 2014 :: piket.helsinki.org.ua
“Cвобода мирних зібрань як і свобода вираження поглядів є фундаментальним правом у демократичному суспільстві та … однією з підвалин такого суспільства”
Європейський Суд з прав людини

Видання. Журналістська діяльність під час мирних зібрань: практичний порадник. 2014

31.03.2014
джерело: ucipr.org.ua

Виконуючи свою роботу, журналісти нерідко потрапляють на мирні зібрання. Збори, мітинги, демонстрації, пікетування, походи – палітра таких зібрань може бути широкою. Втім, їх об’єднує те, що всі ці такі заходи проводяться мирно, без зброї і для вираження особистої, громадянської або політичної позиції.

Під час мирного зібрання журналіст може потрапити у конфліктну ситуацію. Про ситуації, які можуть виникати та що, в таких випадках робити, ми детально описали у брошурі ЖУРНАЛІСТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІД ЧАС МИРНИХ ЗІБРАНЬ: ПРАКТИЧНИЙ ПОРАДНИК.

Довідково:

Брошура із порадами для журналістів щодо здійснення професійної діяльності під час мирних зібрань підготовлена Партнерством «За свободу мирних зібрань» спільно з експертами Інституту масової інформації та Центру інформації про права людини та за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Фахові коментарі для брошури надавалися на основі проведеного опитування серед журналістів у жовтні-листопаді 2013 року.

Порекомендувати в інтернеті
Поставити посилання у соцмережі