Круглий стіл "Свобода мирних зібрань: шляхи захисту порушеного права" :: piket.helsinki.org.ua
“Cвобода мирних зібрань як і свобода вираження поглядів є фундаментальним правом у демократичному суспільстві та … однією з підвалин такого суспільства”
Європейський Суд з прав людини

Круглий стіл "Свобода мирних зібрань: шляхи захисту порушеного права"

06.03.2014

14 березня 2014 р. громадські діячі, правозахисники і представники органів влади обговорюватимуть перспективи реформування чинного законодавства та шляхи законодавчого захисту права на свободу мирних зібрань.

Під час круглого столу будуть обговорені наступні питання: реальний стан реалізації права громадян на свободу мирних зібрань, шляхи законодавчого захисту права на свободу мирних зібрань, стан судової практики у справах щодо свободи мирних зібрань, шляхи скасування місцевих положень про порядки проведення мирних зібрань.

Довідково:

Протягом листопада 2013 р. – лютого 2014 р. українські суди заборонили понад рекордну кількість мирних зібрань. Український незалежний центр політичних досліджень підготував інфографіку заборон мирних зібрань в Україні у "найгарячіший період", а також запропонував провести люстрацію суддів, які забороняли проведення мирних акції в порушення Конституції України.

Круглий стіл відбувається за ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з Українським незалежним центром політичних досліджень за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Для акредитації - 096 455 27 34, .

Початок заходу: 10.00, 14 березня 2014 р.

Місце проведення - Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, м. Київ, вул. Інститутська, 21/8.

Порекомендувати в інтернеті
Поставити посилання у соцмережі