Кожна людина повинна мати можливість скористатися своїм правом на свободу мирних зборів відповідно до закону», – прес-секретар Фюле :: piket.helsinki.org.ua
“Cвобода мирних зібрань як і свобода вираження поглядів є фундаментальним правом у демократичному суспільстві та … однією з підвалин такого суспільства”
Європейський Суд з прав людини

Кожна людина повинна мати можливість скористатися своїм правом на свободу мирних зборів відповідно до закону», – прес-секретар Фюле

09.01.2014
джерело: www.pohlyad.com
Громадяни України мають право на мирні зібрання, де вони висловлюють свою політичну позицію, але протиправні дії, зокрема захоплення адміністративних будівель повинні бути покарані.

Про це в коментарі телеканалу БТБ заявив Пітер Стано, прес-секретар єврокомісара з питань розширення та сусідства Штефана Фюле, пише Forbes.

«Ми підтримуємо верховенство права, а це означає, що якщо люди порушують закон, вони повинні нести відповідальність за свої вчинки», - сказав Стано, відповідаючи на запитання журналіста телеканалу про те, чи є прийнятним захоплення адміністративних будівель учасниками евромайдана і фактичне розграбування кабінетів чиновників.

«Кожен має право мирно висловлювати свою думку. Кожна людина повинна мати можливість скористатися своїм правом на свободу мирних зборів відповідно до закону. Але якщо люди (учасники політичних акцій - ред.) діють всупереч закону і порушують його, вони повинні зіткнутися з відповідними наслідками. Їх потрібно притягати до відповідальності відповідно до закону», - підкреслив Стано.

Нагадаємо, на початку грудня минулого року учасники акцій протесту не евромайдане захопили будівлю Київської міської державної адміністрації, де розміщують учасників політичних акцій.
Порекомендувати в інтернеті
Поставити посилання у соцмережі