Громадяни вимагають визнати незаконним рішення про заборону мітингів у центрі Києва :: piket.helsinki.org.ua
У зв’язку з природнім характером свободи зібрань і її тісним зв’язком з демократією, необхідні переконливі та безспірні причини для виправдання втручання в це право”
Європейський Суд з прав людини

Громадяни вимагають визнати незаконним рішення про заборону мітингів у центрі Києва

07.12.2013

Четверо громадян подали апеляційну скаргу на постанову суду про заборони мирних зібрань у центрі Києва з 1 грудня по 7 січня.
Про це повідомили у партнерстві «За свободу мирних зібрань».
Вони закликають інших громадян приєднуватися і подавати аналогічні скарги.

«Величезна громада, яка вийшла у центр Києва висловити свій протест проти насилля з боку влади, показала нікчемність постанови суду про заборону зібрань. Велика кількість скарг повинна нагадати суддям, що їхнім основним завданням є захист прав людини, служіння Українському народу, прийняття законних рішень, а не обслуговування інтересів тих, хто узурпував владу і ладен її утримувати, не гребуючи будь-якими засобами», - сказав Роман Куйбіда з Центру політико-правових реформ.

У партнерстві «За свободу мирних зібрань» сподіваються, що апеляційний суд здійснюватиме незалежне судочинство на основі Конституції України і рішень Європейського суду з прав людини, які є частиною українського законодавства.

«Якщо цього не станеться, це вчергове підтвердить, що люди справедливо вийшли на вулиці, а судова система потребує докорінного реформування. Ми обов’язково будемо подавати позов до Європейського суду з прав людини і будемо ініціювати звільнення суддів, які виносять неправосудні або незаконі рішення», - зазначив Максим Лациба, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень.

Для того, щоб оскаржити постанову, треба заповнити бланк апеляційної скарги (місця, що потребують заповнення виділено жовтим).

Скачати бланк заяви можна тут.

За подання апеляційної скарги потрібно сплатити судовий збір (34 грн. 40 коп.). Бланк банківської квитанції - в кінці скарги. Потім роздрукувати скаргу, докласти до неї оплачену квитанцію (оригінал), зробити зі скарги 9 копій для інших осіб, які беруть участь у справі.

Усе це спакувати в конверт і надіслати рекомендованим листом або особисто передати на адресу: Окружний адміністративний суд м. Києва, вул. Командарма Каменєва, 8, корп. 1, м. Київ, 01601.

Ще одну копію скарги необхідно надіслати на адресу апеляційного суду: Київський апеляційний адміністративний суд, вул. Московська, 8, корп. 30, м. Київ, 01010.

Як відомо, 30 листопада Окружний адміністративний суд м. Києва ухвалив постанову за позовом Київської міської державної адміністрації, якою заборонив проводити будь-які мирні зібрання з 1 грудня по 7 січня у Києві по вул. Банковій, вул. Грушевського, вул. Богомольця, Європейській площі, Майдані Незалежності, парку «Хрещатий».

 

 

 

Порекомендувати в інтернеті
Поставити посилання у соцмережі