“ОЗОН” відзначають, що попри величезну кількість учасників акції на вулицях ПРАКТИЧНО ВІДСУТНІ правоохоронці :: piket.helsinki.org.ua
У зв’язку з природнім характером свободи зібрань і її тісним зв’язком з демократією, необхідні переконливі та безспірні причини для виправдання втручання в це право”
Європейський Суд з прав людини

“ОЗОН” відзначають, що попри величезну кількість учасників акції на вулицях ПРАКТИЧНО ВІДСУТНІ правоохоронці

02.12.2013

Складені палки, коктелі Молотова, групи “тітушек”, тільки два міліціонера у входа в Майдан та біля памятника Леніну та НУЛЬ міліціонерів на Хрещатику та у прилеглих провулках дають підстави стверджувати, що влада не прийняла ЖОДНИХ ЗАХОДІВ для забезпечення безпеки на вулицях та ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРОВОКАЦІЙ.

громадські спостерігачі “ОЗОН” відзначають, що попри величезну кількість учасників акції на вулицях ПРАКТИЧНО ВІДСУТНІ правоохоронці!!!! Складені палки, коктелі Молотова, групи “тітушек”, тільки два міліціонера у входа в Майдан та біля памятника Леніну та НУЛЬ міліціонерів на Хрещатику та у прилеглих провулках дають підстави стверджувати, що влада не прийняла ЖОДНИХ ЗАХОДІВ для забезпечення безпеки на вулицях та ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРОВОКАЦІЙ. З огляду на те, що велика кількість міліції - звична практика роботи навіть просто на концертах, то така ситуація несе пряму загрозу для людей та викликає підозри, що це РОБИТЬСЯ СВІДОМО!!!

МИ ЗАКЛИКАЄМО УЧАСНИКІВ МИРНОГО ЗІБРАННЯ БУТИ ДУЖЕ УВАЖНИМИ ТА НЕ ПІДДАВАТИСЯ НА ЖОДНІ ПРОВОКАЦІЇ!!!!

ДРУЗІ! Якщо ви стаєте свідками подібних ситуацій - ДЗВОНІТЬ 102 та ВИМАГАЙТЕ ВІД ПРАВООХОРОНЦІВ ВТРУТИТИСЯ В СИТУАЦІЮ ТА ІЗОЛЮВАТИ ПРОВОКАТОРІВ ВІД УЧАСНИКІВ МИРНОГО ЗІБРАННЯ!!!!

Порекомендувати в інтернеті
Поставити посилання у соцмережі