Законопроект «Про свободу мирних зібрань» буде розглянутий в першому читанні :: piket.helsinki.org.ua
“Cвобода мирних зібрань як і свобода вираження поглядів є фундаментальним правом у демократичному суспільстві та … однією з підвалин такого суспільства”
Європейський Суд з прав людини

Законопроект «Про свободу мирних зібрань» буде розглянутий в першому читанні

09.10.2013

Комітет Верховної Ради з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин рекомендував до першого читання Законопроект «Про свободу мирних зібрань» за № 2805-а.

Нагадаємо, що над законопроектом працювала низка громадських організацій, зокрема члени партнерства «За свободу мирних зборів». Документ був поданий спільно депутатами від парламентської більшості та опозиції.

За словами Максима Лациби, представника УНЦПД, цей законопроект, хоча і потребує вдосконалень, є оптимальним вирішенням завдання, який в рішенні по справі Вєренцова поставив Європейський суд з прав людини.

Варто зазначити що на днях Комітет Міністрів Ради Європи попросив у України відзвітуватися щодо виконання рішення по справі Вєренцова та надати план дій та графік виконання цього плану. В рішенні також наголошено про важливість попередження порушень свободи мирних зібрань.

Порекомендувати в інтернеті
Поставити посилання у соцмережі