Заява партнерства «За свободу мирних зібрань» щодо реєстрації законопроектів «Про свободу мирних зібрань» :: piket.helsinki.org.ua
У зв’язку з природнім характером свободи зібрань і її тісним зв’язком з демократією, необхідні переконливі та безспірні причини для виправдання втручання в це право”
Європейський Суд з прав людини

Заява партнерства «За свободу мирних зібрань» щодо реєстрації законопроектів «Про свободу мирних зібрань»

18.07.2013

Учасники партнерства «За свободу мирних зібрань» вважають реєстрацію альтернативного законопроекту кроком, який свідчить, що в громадському і політичному середовищі сформувався консенсус щодо необхідності ухвалення закону "Про свободу мирних зібрань".

Законопроект "Про свободу мирних зібрань" №2508а є обнадійливим результатом спільної роботи громадського суспільства, опозиції та влади. 

Ми закликаємо авторів та прихильників обох законопроектів до відкритих дискусій та пошуку компромісів, враховуючи, що переважна більшість норм законопроектів є тотожними. Ми переконані, що захист права на мирні зібрання є спільним інтересом авторів обох законопроектів.

Ми також закликаємо дотримуватись принципів толерантності і взаємного непоборювання у публічних дискусіях щодо мирних зібрань, оскільки метою будь-якої дискусії є донесення та аргументування важливих позицій суспільству.

Ми сподіваємося, що один з законопроектів обов’язково буде прийнятий в першому читанні, а остаточний текст закону буде максимально враховувати позиції всіх сторін в інтересах свободи громадян на мирні зібрання.

Порекомендувати в інтернеті
Поставити посилання у соцмережі