Запрошуємо на круглий стіл: «Визначення шляхів законодавчого захисту свободи мирних зібрань» :: piket.helsinki.org.ua
У зв’язку з природнім характером свободи зібрань і її тісним зв’язком з демократією, необхідні переконливі та безспірні причини для виправдання втручання в це право”
Європейський Суд з прав людини

Запрошуємо на круглий стіл: «Визначення шляхів законодавчого захисту свободи мирних зібрань»

06.02.2013

8 лютого 2013р. з 10.00 до 13.00 за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 21/8, у приміщенні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбудеться круглий стіл на тему участь в круглому столі «Визначення шляхів законодавчого захисту свободи мирних зібрань».

В рамках круглого столу відбудеться обговорення перспектив ухвалення нового закону про свободу мирних зібрань та реформування чинного законодавства.

Контактна особа – Анастасія Шимчук, Партнерство за свободу мирних зібрань , 0974411941

Довідково.

У 2012 році суди розглянули 358 справ щодо заборони мирних зібрань і в 316 з них прийняли рішення на користь заборони. 124 особи були притягнуті до адміністративної відповідальності. Правоохоронні органи та органи місцевого самоврядування в забороні мирних зібрань посилаються на Указ Президії Верховної Ради СРСР «Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР» 1988 року, незважаючи на те, що даний Указ суперечить рішенню Конституційного суду від 19 квітня 2001 року.

 

 

 

Порекомендувати в інтернеті
Поставити посилання у соцмережі